026 3421 920 0-5

بیمه درمان تکمیلی

دغدغه هزینه های درمانی , به ویژه در مورد جراحی و بستری بیمارستانی یکی از مشکلات جدی خانواده هاست .. و عدم توان مالی هزینه های پزشکی پیش بینی نشده سالانه برای فرد  باعث تشدید بیماری و گاهی از دست دادن فرصت زندگی بیمار می شود . باتوجه به میانگین درآمد جامعه و افزایش هزینه های مالی سالانه رو به افزایش , بهتر است قبل وقوع حادثه چاره ای بیندیشم .      با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه , هزینه های بستری , جراحی و غیره را می توان سالانه نزد یک شرکت بیمه معتبر و توانمند بیمه کرد. حال که بنظر میرسد دلیل انجام بیمه درمان تکمیلی به وضوح برای هر فرد ، بیش از بیش به چشم می خورد ,  به توضیحاتی در این زمینه می پردازیم :

بیمه درمان تکمیلی چیست؟

موضوع بیمه درمانی بیمه البرز، تامین و جبران هزینه های درمانی اعم از سرپایی یا بستری در بیمارستان بوده که براثر بروز بیماری یا وقوع حوادث برای بیمه شده ضرورت پیدا می کند. در ایران بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت و بیمه خدمات درمانی جزء بیمه های پایه محسوب می گردند که موظفند حدود۳۰% هزینه های درمانی را پرداخت کنند و در صورتی که فرد بیمه تکمیلی نداشته باشد جبران هزینه های باقی مانده به عهده خود فرد می باشد و در صورت داشتن بیمه تکمیلی جبران هزینه های درمان مازاد بر تعرفه های بیمه گر پایه تا میزان سقف تعهدات، توسط شرکت بیمه قابل پرداخت خواهد بود. چنانچه این مبالغ از سقف مورد نظر کمتر باشد بیمار هیچگونه هزینه ای پرداخت نمیکند. این پوشش می تواند نگرانی بیمه شدگان و خانواده آنها را از پرداخت هزینه های هنگفت درمان بر طرف نماید.

چگونه می توان پوشش بیمه درمان تکمیلی را خریداری نمود ؟

ارائه بیمه درمان تکمیلی از سوی شرکت های بیمه، برای گروه های بالای ۵۰ نفر بوده و صدور آن بصورت انفرادی مقدور نیست . در این نوع بیمه نامه تمامی کارکنان سازمانها و… ، به همراه اعضای خانواده تحت تکفل ایشان تحت پوشش ارائه شده از سوی شرکت های بیمه قرار می گیرند . هر قدر تعداد افراد گروه های متقاضی بیشتر باشد دریافت خدمات بهتر در قالب پوشش های تکمیلی با قیمت مناسب از شرکت بیمه میسر می گردد.

حق بیمه درمان ماهانه چقدر است ؟

حق بیمه تابعی از پوشش های خریداری شده از سوی بیمه گذاربوده و شرکت بیمه البرز با ایجاد تنوع در طرح های بیمه ای متناسب با توان مالی بیمه گذاران همواره توانسته رضایت مشتریان در سطح استان البرز و شهر بزرگ کرج را را کسب نماید.